Departement Aisne

Departement Aisne

CWGC begraafplaatsen

Departement Aisne

aantal

plan

opmerkingen

290

James Gaffney, kapitein bij de Royal Dublin Fusiliers werd onderscheiden met het Military Cross (MC).


J. Anderson, sergeant bij de Durham Light Infantry werd onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM) en de Military Medal (MM).


sergeant-majoor W. Adamson, sergeant A. Wanklin en de Australische korporaal James Alexander Renwick ontvingen de Distinguished Conduct Medal (DCM).


korporaal Victor Charlie Cox en soldaat Alfred William David Penniall, beide dienend bij de South African Infantry waren 17 jaar toen ze sneuvelden.

4

96

8

1208

Bernard William Vann, luitenant-kolonel bij de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment) werd onderscheiden met het Victoria Cross en tweemaal met het Military Cross (VC, MC and Bar). Hij ontving ook nog het Franse Croix de Guerre.


Thomas Richard Evans, luitenant-kolonel bij de Royal Welsh Fusiliers en Robert Brunger, kapitein bij het Norfolk Regiment werden onderscheiden met de Distinguished Service Order (DSO).


James Sullivan, kapitein bij de Australian Infantry, A.I.F. werd tweemaal onderscheiden met het Military Cross en met de Military Medal (MC and Bar, MM).


Russell Medley Leake, kapitein bij het The Loyal North Lancashire Regiment werd tweemaal onderscheiden met het Military Cross (MC and Bar).


nog 14 officieren werden onderscheiden met het Military Cross (MC) nl: majoor J. Morris, de kapiteins Vivian Telfer Pemberton, Arthur Thomas Rogers, Humphrey Stuart King,Richard Oliver Geary Jefferies en Frederick Wystan Hipkins, de luitenants Basil Warren Wild, Harold Doust en Leslie Byrne, de onderluitenants Frank Woollerton, Frederick Sidney Maud, Charles Bimrose, Maxwell Dalston Barrows en W.V. Matthews.


de sergeanten S. Hurt en Reginald Harry Ford, beide dienend bij de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment), werden onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal en de Military Medal (DCM, MM).


sergeant-majoor Charles Ellis (Royal Field Artillery), sergeant J. McCarthy (York and Lancaster Regiment), sergeant Walter Furniss (Australian Field Artillery), korporaal C. Hurley (Leicestershire Regiment) en de korporaals John Richard Allan en Robert Cock, beide dienend bij de Australian Infantry, A.I.F. werden onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


nog 36 militairen werden onderscheiden met de Military Medal (MM).


Vijf militairen dienden onder een alias.

soldaat Alexander Henderson Roberts als A.H. Henderson bij de Australian Infantry, A.I.F..
soldaat George Hunt als G. Roberts bij de Lancashire Fusiliers.
soldaat William George Boehm als W.G. Beams bij het Australian Machine Gun Corps.
soldaat Alfred Curran als A. Tavener bij de Australian Infantry, A.I.F..
soldaat Charles William Lacey als C.W. Jackson bij de Australian Infantry, A.I.F..

7

177

sergeant Frederick James Porter en soldaat Fred Bocking, beide van de Royal Fusiliers en de korporaals G. Webb en LLewellyn Jones, beide van de Royal Welsh Fusiliers werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

1

42

James Lyell Tombazis, onderluitenant bij de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment) werd onderscheiden met de Distinguished Service Order en het Military Cross (MC). Hij was 19 jaar toen hij op 8 oktober 1918 sneuvelde.


William Marsh, korporaal bij het Essex Regiment werd onderscheiden met de Military Medal (MM).

71

sergeant Reginald Sydney Davies en korporaal Ernest Leslie Ford, beide dienend bij de Australian Infantry, A.I.F. werden onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


sergeant Eric Falconer Read (Australian Pioneers) en soldaat J.W. Blankenberg (Australian Infantry, A.I.F.) werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

3

140

J. O’Brien, kapitein bij de Royal Munster Fusiliers werd onderscheiden met het Military Cross (MC).


korporaal Frank Garfield en soldaat J.M. Lyjons, beide van de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment); sergeant John Kirkup en korporaal Thomas Young Bowman, beide van de Durham Light Infantry; korporaal Joseph Thompson van de King's Own Yorkshire Light Infantry en soldaat R.A. Roberts van de South Wales Borderers werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

48

A. C. Keal, sergeant bij de The Buffs (East Kent Regiment) werd onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


D. W. Wise, korporaal bij de The Buffs (East Kent Regiment) werd onderscheiden met de Military Medal (MM).

61

R.C. MacIntyre, luitenant bij de Argyll and Sutherland Highlanders werd onderscheiden met het Military Cross (MC).


Duncan Graham, onderluitenant bij de Argyll and Sutherland Highlanders werd onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


de korporaals C. Dempsey van het Manchester Regiment en Thomas Devine van de Argyll and Sutherland Highlanders werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

5

5

14

89

sergeant J. Belcher (Leicestershire Regiment), korporaal Arthur Brocklehurst (North Staffordshire Regiment) en soldaat G.A. Hyde (South Staffordshire Regiment) werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

1

572

Ivan Clarkson Maclean, kapitein bij Royal Army Medical Corps werd onderscheiden met de Distinguished Service Order en tweemaal met het Military Cross (DSO, MC and Bar).


Huntly Wilson MacPherson, majoor bij de Royal Canadian Horse Artillery, A. Sutherland, majoor bij de Royal Horse Artillery, W.S.N. Curle, majoor bij de Royal Field Artillery, Fraser Morton Sheard, kapitein bij de The King's (Liverpool Regiment), Clifford Lees, luitenant bij de Duke of Wellington's (West Riding Regiment) en D.H. Bishop, onderluitenant bij de Durham Light Infantry werden onderscheiden met het Military Cross (MC).


Alexander Douglas, korporaal bij de Royal Garrison Artillery, P.E. Richarson, korporaal bij de Royal Fusiliers en W.A. Griffiths, soldaat bij het Machine Gun Corps werden onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM). Richard de Lacy Leng, sergeant bij de King's Own Yorkshire Light Infantry ontving daarbij ook nog de Military Medal (DCM, MM).


J. Nash, compagnie sergeant-majoor bij het Machine Gun Corps en J. McConnachie, sergeant bij de Cameron Highlanders werden onderscheiden met de Meritorious Service Medal (MSM).


verder ontvingen nog 20 militairen de Military Medal (MM).


Aliassen

sergeant Harry Beckson diende onder het alias Harry Bexon bij het Leicestershire Regiment.
geleider Charles Borchard diende onder het alias Charles Clark bij de Royal Field Artillery.
soldaat Frank Morris diende onder het alias C. Burrows bij het East Lancashire Regiment.

6

537

Een groep van vier graven in perk IV rij F wordt als geheel geïdentificeerd maar niet individueel omdat men niet precies weet wie onder welke grafzerk ligt (op hun grafzerk staat de toegevoegde tekst: Buried near this spot)


Stewart Leslie Keppel-Palmer, kapitein bij het Tank Corps; James Murray McLaggan, kapitein bij het Royal Army Medical Corps; Reginald George Hewett Pixley, kapitein bij het Royal Flying Corps; John Waring, kapitein bij het Manchester Regiment; W.R. Branker, onderluitenant bij het King's Royal Rifle Corps; A.S. Bridgewater, onderluitenant bij het Devonshire Regiment en kapitein William McCarthy Braithwaite, luitenant James Coombe Birt en luitenant Ernest Ellerman Paterson, alle drie van de Australian Infantry, A.I.F. werden onderscheiden met het Military Cross (MC).


John Gould-Taylor, luitenant bij het Australian Flying Corps en Jonathan Martin Brown, luitenant bij de Royal Air Force werden onderscheiden met de het Distinguished Flying Cross (DFC).


onderluitenant Alfred John Parr en sergeant Robert Hannibal Grant, beide van de Australian Infantry, A.I.F. werden onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


er zijn nog 20 militairen die onderscheiden werden met de Military Medal (MM).


Alias

compagnie sergeant-majoor G. Fitzwilliam diende onder het alias G. Williams bij de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment).

118

John Foster Gear, luitenant bij de Australian Infantry, A.I.F. werd onderscheiden met het Military Cross (MC).


George Arthur Griffith, sergeant bij de Australian Infantry, A.I.F. werd onderscheiden met de Distinguished Conduct Medal (DCM).


George Hay Cumming en Rees William Thomas, beide compagnie sergeant-majoors bij de Australian Infantry, A.I.F. en J. Morrell, korporaal bij de Sherwood Foresters (Notts and Derby Regiment) werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

110

43

korporaal A. Eastwood (Lancashire Fusiliers) werd tweemaal onderscheiden met de Military Medal (MM and Bar).


sergeant John Evans (Lancashire Fusiliers) en de soldaten W. Kershaw en S. Larkin (beide van het Border Regiment) werden onderscheiden met de Military Medal (MM).

2